Обвинуваченим у вбивстві двох полтавських підприємців винесено вирок

Обвинуваченим у вбивстві двох полтавських підприємців винесено вирок

Полтавський районний суд постановив вирок щодо двох жителів цього району, які обвинувачувалися у вбивстві двох підприємців. Один із них, 1980 року народження, засуджений до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, інший, 1983 року народження, – до 12 років також із конфіскацією майна. Обвинувачення у справі підтримували прокурори апарату прокуратури Полтавської області.

У Прокуратурі Полтавщини нагадують, що вбивство сталося у червні 2016 року у лісосмузі неподалік с. Абазівка Полтавського району. Побачивши автомобіль «Volkswagen Touareg», в якому знаходилися чоловік і жінка (знайомі між собою підприємці), у зловмисників виник умисел заволодіти чужим майном. Один із нападників підійшов до дверей автомобіля і через опущене скло з пістолета вистрілив у голову чоловіку. Потім відкрив двері авто і вистрілив у голову жінці. Від отриманих травм потерпілі померли на місці.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, нападники заволоділи грошима та золотими виробами підприємців, сіли в автомобіль і перевезли трупи до лісосмуги, розташованої між селами Уманцівка та Бугаївка Полтавського району, де закопали тіла. У Прокуратурі також додають, що інформація, подана деякими ЗМІ, що підприємці були закопані живими, - не відповідає дійсності.

Вирок суду ще не набув законної сили.