Полтавцям за зверненнями виплатять матеріальну допомогу

На засіданні міськвиконкому затвердили список переможців конкурсу «Молодь року». Член міськвиконкому Володимир Запара говорить, - молодіжна політика - в пріоритеті діяльності команди Андрія Матковського, адже саме молодь вносить значні вклади у соціально-економічний і культурний розвиток міста. За перемогу у конкурсі кожен отримає п’ять тисяч гривень.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Молодь у нас перспективна. Ми підтримуємо такі конкурси і підтримуємо нашу молодь, ми вважаємо, що ця роботи повинна вестись і молодь повинна брати активну участь у розбудові міста.

Як відбувався конкурс, розповіла начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому:

- Цього року був зовсім новий підхід і номінант міг подаватися або сам номінант особисто, або його могла номінувати третя особа. Самих поданні від себе особисто було чотири, всіх інших номінували. Є над чим працювати і удосконалюватись, ми провели пробний формат, я думаю наступного року все відбудеться значно краще.

Під час засідання виконкому ухвалили рішення щодо виплати матеріальної допомоги соціально незахищеним полтавцям.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Команда Андрія Матковського підтримує програму «Турбота» і на наступний рік, не зважаючи на те, що деякі політичні сили вважають, що це не потрібно і не будуть підтримувати на наступний рік. Ми вважаємо, що важлива підтримка громадян, тому що складні життєві умови. Ліки дорогі для людей і люди звертаються, що це наявні проблеми в житті. І на нашу точку зору така підтримка для наших людей потрібна.

Також продовжили виділення коштів для встановлення індивідуального опалення мешканцям будинків по вулиці Деповська, 2 та 4 - цього разу 255 тисяч гривень. Нагадаємо, Укрзалізниця відмовилася від опалення будинків на вул. Деповській, 2 та 4 та сусідніх будинках, в яких живуть родини залізничників.