Урочисто полтавці відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

Урочисто полтавці відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера. Військовослужбовці та волонтери це рушійна сила держави, - зауважили на урочистостях. Українські військовослужбовці показали усьому світу, що здатні не лише захистити Україну, а й зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям окупованих областей, які потерпають від свавілля терористів. А волонтери ризикуючи власним здоров’ям і життям, допомагають місцевому населенню Донбасу та бійцям Української Армії на Сході України. Світлана Доценко від самого початку війни на сході не залишається осторонь. Займається збором речей і продуктів, надає воїнам підтримку як моральну, так і матеріальну. Згадує найемоційніші моменти.

Світлана Доценко, волонтерка:

- Тьотю, а у вас немає на мене термобілизни? А я кажу: «Ти знаєш, синок, я тобі наступного разу привезу». А він дивиться мені в очі і каже: «А наступного разу може і не буть». І ми поїхали, але я цього хлопчика не могла забуть. І я кажу шоферу: «Давай вертатися». Ми вернулися, я потім зняла водолазку, спортивні штани і віддала йому.

Під час урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять полтавських героїв, які загинули у війні на сході України.

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький ПЦУ:

- В основі всього стоїть любов і навіть захисниками, і навіть війною. Чому церква благословляє на захист своєї держави, бо воїн не йде вбивати ворога, він йде віддавати своє життя за тих, хто стоїть за спиною, хто не може себе захистити. Тому в основі цього є любов, яка об’єднує.

З нагоди свят значна когорта волонтерів та військовослужбовців нагороджена почесними грамотами та подяками обласної і міської влад. А творчі колективи міста подарували присутнім зворушливі патріотичні пісні.