Своє 20-річчя відзначила благодійна організація «Світло надії»

Вони 20 років працюють на благо суспільства. За їхньою спиною тисячі врятованих життів наркозалежних, людей хворих на туберкульоз, безхатченків та жінок, які зазнали сімейного насилля. Свій ювілей святкувала благодійна організація «Світло надії»

Роман Дрозд, виконавчий директор БО «Світло надії»:

- 20 років назад організація створилася, коли люди з віл-позитивним статусом не отримували лікування. І вони об’єдналися для того, щоб відстоювати життя інших людей, які хворіють на віл-інфекцію. В організації працює близько 280 працівників надають безпосередньо допомоги тим, хто цього потребує.

Свого часу Олексій був вимушений звернутися за допомогою до організації. Адже не контролюючи себе він вживав наркотичні речовини та вчиняв різні злодіяння. З чоловіком працювали психологи, волонтери, а згодом організація запропонувала йому роботу.

Олексій Омеляненко, звернувся за допомогою до БО «Світло надії»:

- Вообще я выходец из интерната, детдомовец. И вышло так, что я остался без квартиры, без жилья и попал в общество не очень доброжелательное, поэтому вышло, что я начал употреблять наркотики, совершать всякие злодеяния. И потом со временем я узнал про «Світло надії». И они мне вообще помогли.

Щороку допомогу «Світла надії» отримують близько двадцяти тисяч людей.