У Полтаві пройшла школа органів місцевого самоврядування

Тімбілдінг, тайм-менеджмент та реалізація студентських проектів і не тільки, - студенти пройшли школу органів місцевого самоврядування. Навчилися працювати командно та бути лідерами.

Катерина Сіпакова, студентка:

- Потрібно було брати по одній нитці кожному гравцю та пройти повністю спіраль однією палкою та так, щоб копійка не впала.

А ось так студенти виконують іншу вправу: потрібно так заховати яйце у коробку, щоб пустивши коробку з ним з п’ятого поверху воно не розбилось.

- Можливо і не побилося, будемо сподіватися, що подушки пом’якшили.


Таїсія Марко, студентка:

- Ми використали сміттєві пакети , яйце замотали у скотч. Надули сміттєві пакети і так воно не розбилося.

Підтримує такі молодіжні ініціативи, як ця школа представник команди Андрія Матковського депутат міськради Олександр Глазов.

Олександр Глазов, депутат міськради:

- Розвивати свої якості , навички стосовно тімбілдінгу, тайм-менеджменту , проектного менеджменту або реалізації проектів студентських. Таким чином ми щороку виділяємо лідерів студентського самоврядування, надаємо їм навички і навчаємо. Я особисто як представник команди Андрія Матковського продовжую тісно співпрацювати і підтримувати молодіжні проекти.

Студмерка міста Анастасія Голос впевнена, - такі заходи заохочують хлопців і дівчат до нових знань.

Анастасія Голос, студмерка м. Полтава:

- Школа органів студентського самоврядування направлена на те, щоб показати модель організації діяльності студентського самоврядування нашої студентської ради. Ми як спікери розмовляли на тему лідерства. На тему мотивації та самовдосконалення.

Голова студентської ради ПДАА Дмитро Томенко говорить, - ще один плюс такої школи командотворення та вміння знаходити спільну мову.

Дмитро Томенко, голова студентської ради ПДАА:

- Це покращує їх якість, як команди, вони стають більш дружніми, намагаються працювати в більш обмежених умовах, через те, що забороняємо говорити в цей час, вони спілкуються лише в часі підготовки.

Школа органів місцевого самоврядування відбувається увосьме.