Понад 36 тисяч гривень зібрали у Полтавському науковому ліцеї №3 під час благодійного концерту

У Науковому ліцеї № 3 відбувся благодійний концерт «Герої живуть поряд з нами». Збирали кошти на підтримку полтавців, які захищали цілісність України і на сьогодні перебувають на лікуванні. Директор ліцею Ірина Гринь говорить, - навчати дітей благодійності - один із пріоритетів, адже, допомагаючи одній людині, можливо, врятувати душі та серця інших.

Ірина Гринь, директор Наукового ліцею №3:

- Зараз ми звернулись до ради ветеранів АТО і з проханням дайте скажіть , кому потрібна допомога сьогодні вкрай. Діти пройнялися цим, учнівське самоврядування сказало «Так» і ось перша благодійна сходинка нашої благодійної акції це був Щедрий вівторок, а сьогодні концерт.

Віталій Турпітько, голова координаційної ради громадської організацій учасників АТО Полтавщини:

- Такі заходи дійсно підтримують бойовий дух наших хлопців , саме головне вони знову повертають наші очі до проблем наших ветеранів. Дане питання не можна забувати, проблем дуже багато і вони не зникають, лише наростають.

На концерті й мама бійця Тараса Гапона. Він пройшов Іловайськ та мав тяжке поранення, зараз потребує лікування. Школа надала благодійну допомогу , збираючи гроші на ярмарку та концерті. Мама Тараса говорить, - окрім матеріальної допомоги отримує ще й моральну підтримку, адже, важливо не відчувати себе самотньою, залишаючись з труднощами один-на-один.

Тетяна Гапон, мама бійця Тараса Гапона:

- Після поранень у нього багато осколків і в нього багато захворювань, він поранений був. Допомагали люди, які нам близькі, а захід у нас такий перший і я дуже цьому вдячна.