Полтавка Раїса Скрипник оббила пороги міської ради, прохаючи відремонтувати цоколь будинку

- Тріщини збільшуються, з`являються нові тріщини.

Мешканка квартири по вулиці Раїси Кириченко у розпачі. На її думку, потрібно терміново ремонтувати цоколь будинку.

Раїса Скрипник, полтавка: 

- Коли робили капітальний ремонт у 99 році цоколь не зробили, багато чого не зробили. Після того стіни почали у нас тріщати, стеля тріщати. Цоколь прогибання фундаменту і під вікнами тріщини пішли.

Пані Раїса продовжує, - грошей на ремонт у самих немає. Разом з сусідами неодноразово писали заяви та особисто приходили на прийом до заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка.

Раїса Скрипник, полтавка: 

- У Чепурка ми були кілька разів на прийомі. Останній раз коли ми прийшли прямо нам відповів - у вас квартири приватизовані, робіть самі. Навіть не став слухати нас. Мені 83-й рік. Я живу на пенсію, самотня. В основному тут самотні пенсіонери. Жінка з дітьми. Я не розумію за що ми тоді платимо такі гроші.

Нагадаємо, позицію заступника міського голови з питань ЖКГ представника команди Олександра Удовіченка Олексія Чепурка. Ремонтувати будинки лише коштом міського бюджету не планують.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ: 

- Мешканці є власниками всіх будинків і є власниками не лише приватизованого житла, а є співвласниками даху, трубопроводів. тобто, всіх мереж, які знаходяться у цьому будинку. І зобов`язані його утримувати у належному стані.  

Тим часом, пані Раїса здаватись не збирається. Планує просити про допомогу міської влади і наступного року. Сподівається, щось зміниться і чиновники спустяться з небес до звичайних полтавців та їхніх проблем.