За смертельне побиття – сім років позбавлення волі

За смертельне побиття – сім років позбавлення волі

Полтавська місцева прокуратура довела в суді першої інстанції вину 19-річного полтавця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого). 

У Прокуратурі Полатвської області нагадують, що у листопаді 2018 року підсудний, будучи тоді неповнолітнім, під час конфлікту на території ринку «Алмазний» наніс своєму 22-річному знайомому численні удари кулаками по всьому тілу та штовхав головою об металеві кіоски. Згодом, утримуючи потерпілого, пройшов із ним у двір будинку, де на дитячому майданчику продовжив бити. Після цього із місця події зник та понад 2 місяці перебував у розшуку.       

Постраждалий юнак через тиждень від важких травм помер у лікарні.

Октябрський районний суд Полтави визнав зловмисника винуватим та призначив покарання у виді семи років позбавлення волі. Окрім цього, суд задовольнив цивільні позови батька загиблого та прокурора про стягнення з підсудного завданої моральної та матеріальної шкоди, а також витрат на стаціонарне лікування потерпілого.

Наразі вирок не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.