У Полтавському міськвиконкомі звільнили очільників двох управлінь

11 грудня було звільнено очільників двох управлінь виконавчого комітету Полтавської міської ради: керівницю управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олену Бабенко та начальника управління охорони здоров’я Сергія Котова.

Олена Бабенко телефоном прокоментувала про те, що, у зв’язку з реорганізацією управлінь та створення відповідних Департаментів, будуть скорочені посади, які обіймає вона та Сергій Котов. Втім, те, що трапилось вранці, - говорить Олена Миколаївна, - це шок:

- Було спочатку одне розпорядження про скорочення наших посад, яке, власне, і вступило сьогодні в дію. Потім видали інше розпорядження, яке продовжувало нашу роботу до 28 грудня. Сьогодні вранці знову попереднє рішення було скасовано…Я планую оскаржувати це рішення в суді.

Сергій Котов телефоном також підтвердив інформацію про звільнення, але від коментарів відмовився. А в коментарі ІР "Зміст" він зауважив, що ситуація вкрай підступна (https://zmist.pl.ua/news/u-poltavi-zvilnili-kerivnikiv-dvoh-upravlin-miskvikonkomu):

«Я не знаю, це підступно, як війна у 1941 році без оголошення. Я мав працювати до 31-го числа. Сьогодні мене і моїх заступників викликали і сказали, що ми звільненні. Я більше не хочу нічого говорити».