Полтавський національний технічний університет став національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Полтавський національний технічний університет став національним університетом
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Зміна статусу і перейменування
обумовлені розширенням переліку освітніх програм - додались гуманітарні (філологія, право, публічне управління та адміністрування, фізична культура і спорт, фізична терапія, ерготерапія), та інтеграцією у світовий освітній простір. Ректор Володимир Онищенко презентував заклад перед членами Наглядової ради, Вченої ради на прес-конференції.

Володимир Онищенко, ректор національного університету «Полтавська політехніка
імені Юрія Кондратюка»:

- Університет активно інтегрується до освітнього простору. Наразі є членом великої хартії університету. Розширює географію міжнародних партнерів, яких на сьогодні ми маємо уже 94. впроваджуючи сучасний європейський досвід університет трансформувався в університет класичного типу - політехніку як провідні заклади вищої освіти Європи і світу.

Володимир Онищенко додає, - університет займає лідерські позиції на ринку освітніх
послуг, підтверджені рейтингами: за даними Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України 2019 року, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у загальноукраїнському рейтингу посів 50 місце, покращивши позиції минулого року на 20 сходинок і увійшов у ТОП-10 університетів центрального регіону України, перше місце серед закладів вищої освіти Полтавщини, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

Володимир Онищенко, ректор національного університету «Полтавська політехніка
імені Юрія Кондратюка»:

- Університет на сьогодні розвиває Полтавську область і місто Полтава. І не тільки здійснюючи підготовку висококваліфікованих фахівців, а й формуючи відчутну частину коштів місцевого бюджету. З початку 2019 року до державного та місцевого бюджетів було сплачено на хвилиночку майже 4 млн грн.

На презентацію університету завітав Президент Малої академії наук України, академік НАН України Станіслав Довгий.

Станіслав Довгий, Президент Малої академії наук України, академік НАН України:

- Я часто раніше бував в університеті. Але я вперше у Полтавській політехніці. Я розумію, що це перейменування університету знакове. Полтава приєдналась до мережі політехнік. Як Київська, Запорізька і т.д. Дуже приємно, що сьогодні життя в університеті вирує.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» займає лідерські позиції на ринку освітніх послуг.