У Полтаві урочисто нагородили переможців конкурсу «Молодь року»

Вони - молоді, талановиті та креативні. У Полтаві урочисто нагородили переможців конкурсу «Молодь року». Він традиційний і проводиться, щоб відзначити молодь, яка має визначні досягнення та здобутки у культурному, громадському, науковому, промисловому житті Полтави, яка робить значний внесок у соціально-економічний, культурний розвиток міста. Так у номінації «Громадський діяч року» переміг ексстудентський мер - Сергій Шабельник.

Сергій Шабельник, переможець конкурсу:

- Хочу сказати, що це не тільки перемога не особисто мене, як Сергія Шабельника, а перемога моєї команди, яка працювала зі мною ці всі роки.

А у номінацій «Ментор року» - посіли перше місце Волонтерський загін «Єдність» Української медичної стоматологічної академії. Учасники діляться - усіма силами намагаються своєю роботою нести ще більше користі місту і його мешканцям.

Олександр та Людмила, представники волонтерського загону «Єдність»:

- Загалом, сьогоднішній день - це підтвердження того, що ми волонтеримо не даремно, кількість людей нашої команди вона зростає і це також підтвердження того, що волонтерство воно варте того, щоб ним займатися, варте того щоб його популяризувати, варте того, щоб допомагати людям.

Цьогоріч конкурс «Молодь року» проходив за новими правилами. Переможці обиралися не конкурсною комісією, а шляхом онлайн-голосування. Після оголошення переможців адміністрацією сайту, де проходило голосування, було виявлено 900 «накручених» голосів. Тобто, з однієї IP-адреси за певного кандидата надійшло 60 голосів, ще з іншої - 30, і це протягом однієї хвилини. Також було зафіксовані фейкові адреси електронної пошти, які дозволяли віддати голос.

За словами колишньої начальниці управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Олени Бабенко, накрутки були зафіксовані майже по усім кандидатам. На думку Олени Бабенко, кандидати не причетні до «накруток», це таку «ведмежу послугу» надали їм друзі та знайомі.

Олена Бабенко, колишня начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту:

- Не хочу стверджувати взагалі, що хтось із наших номінантів до того, що відбувалася якась фальсифікація. Я вірю, щиросердно в те, що у вас є друзі, які просто дуже вболівали, які вас сильно підтримували і хотіли вам просто на просто допомогти.

Переможці у кожній з номінацій отримають по 5 тисяч гривень премії.