90 мільйонів витратили на ремонт ділянки траси Київ-Харків-Довжанський у бік Харкова

90 мільйонів витратили на ремонт ділянки траси Київ-Харків-Довжанський у бік Харкова. Про це говорить голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Він оглянув хід виконання робіт. Зараз дорогу ремонтують спільним коштом міста та області. Через несвоєчасне фінансування з боку міської влади початок затягнувся.

Олег Синєгубов, голова ОДА: 

- Домовлялися спочатку 50 на 50. Тобто, 50% - область, 50% - місто. Але, є певні питання. І місцева влада, місто не витягує ті зобов`язання, відповідно, початкові, які були. Тому ми трохи запізнилися щодо цієї ділянки і будемо вирішувати, щодо умов спільного фінансування також і відповідно державного.

Завершити ремонт цієї ділянки дороги планують наступного тижня. Тоді і відкриють проїзд, - говорить директор агентства місцевих доріг області Олексій Басан. Щодо якості у нього питань не виникає.

Олекцій Басан, директор агентства місцевих доріг Полтавської області: 

- Вчора ми укладали при 5 градусах, укладено половину, це 410 тон. Сьогодні завершуємо основні роботи і післязавтра, я думаю, закінчаться маленькі з`їзди та підбивка по краях. На жаль, ми не можемо нанести пластикову розмітку, тому що кошти виділено трошки пізно, температурний режим уже не дозволяє нанести пластик. Ми нанесемо тимчасову розмітку.

Дорога у бік Києва 2019 року залишиться у незадовільному стані. На її ремонт необхідно ще 110 млн. гривень, - говорить Олег Синєгубов, але місто не виконує своїх обіцянок та не виділяє коштів на завершення робіт.

Нагадаємо, цей відрізок перебуває на балансі Полтави, наступний бюджет міста в проекті складатиме майже 5 млрд. гривень, наразі в ньому керівники міста не знаходять суми на ці цілі.