Орієнтовно 6 млн. грн. з обласного бюджету у 2020 витратять на забезпечення законності на Полтавщині

Орієнтовно 6 млн. грн. з обласного бюджету у 2020 витратять на забезпечення законності на Полтавщині. Про це розповіли на засіданні профільної комісії обласної ради. Там також прозвітували про виконання Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи цього року.

Генадій Безуглий, начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату ОДА:

- Передбачено фінансування на 2019 рік у сумі 11 млн. 569 тис грн. так за інформацією департаменту фінансів ОДА станом на 1 грудня 19 року фактичні обсяги фінансування склали 4 млн. 935 тис грн. А саме ГУНП Полтавської області 2млн 500 тис., державна установа Кременчуцька виховна колонія 300 тис.

Полтавський науково-дослідний експертно-кримінальний центр МВС України отримав 940 тис, військова частина 3059 Національної гвардії України - 195 тис, а військова частина А 0312 ЗСУ 1 млн. грн.

Генадій Безуглий, начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату ОДА:

- Інші напрямки по реалізації програми протягом зазначеного періоду не фінансувалися, через відсутність фінансового ресурсу, що складає 6 млн. 634 тис грн.

Також на комісії презентували бюджет на 2020 рік. Не зважаючи на те, що зникне ціла група державних субвенцій, Полтавщина від цього не постраждає, - переконує директор Департаменту фінансів ОДА Павло Кропивка.

Павло Кропивка, директор Департаменті фінансів ОДА:

- У розрахунках державного бюджету враховані прогнозні показники зростання середньої плати середньої, 6% врахування індексу інфляції і 8% зростання ціни енергоносіїв. Ці показники у нас більші по всіх видатках бюджетних установ. Так що однозначно можна сказати, що бюджет наступного року буде ніяк не гірший, а кращий.

На засіданні обговорили і план роботи постійної комісії на 2020 рік.