Як прикрасити ялинку на Новий 2020 рік

Як прикрасити ялинку на Новий 2020 рік

Саме ялинка є головним атрибутом Нового року та Різдва. Щорічно перед нами постає питання, як же прикрасити святкове дерево? Адже для того, аби вона виглядала сучасно, стильно та дарувала радість – її необхідно і правильно «одягнути».

Краще обрати один основний колір, який буде центральним, а інший (або кілька) взяти для контрасту.

За східним календарем 2020 рік буде роком білого металевого щура. Його колір відповідності – білий. Так, характерними є наближені кольори: відтінки білого, сірого, сріблястий. Тож і іграшки слід обирати в такій кольоровій гамі, або обрати за центральний один з таких кольорів. Основним можна обрати білий або сріблястий. Підійдуть прикраси холодного блакитного кольору, м’яких пастельних тонів.

Окрім іграшок, ялинку можна прикрашати стрічками, обравши також, краще один колір. Вони можуть бути як вузькі, так і широкі.

Також новорічну ялинку 2020 року можна прикрасити ласощами, аби порадувати символ року. Традиційно, це цукерки, горіхи, невеликі фрукти тощо.

Щодо техніки прикрашання, то оздоблювати дерево можна по кільцю або спірально, а можна почати з верхівки - маленькими іграшками, відповідно, до низу чіпляти все більші й більші.

Разом з тим, у рік пацюка астрологи рекомендують прикрашати не тільки ялинку, а й оселю сріблястою мішурою. Вона, ніби то, привертає у дім багатство.

За матеріалом УНН