Близько 200 будинків у Полтаві два дні були без газопостачання

Близько 200 будинків у Полтаві два дні були без газопостачання. Це мешканці кількох вулиць поблизу Дендропарку. Зараз, - кажуть, - уже все добре. Вони вийшли на мітинг проти примусових відключень та бездіяльності влади.

Віктор Сологуб, полтавець:

- Внучка мала. Шубами понагрівіались. Більше що я вам ще скажу. Терпіли як могли. Я уже думав у місто виїжджати до когось. Ну а що робити. Вибору немає. Топити нічим. А ще буває складно через те, що зимою дорогу не чистять. У мене нога тут залізна. А на іншу операцію зробили. Я ледве повзаю.

Наталія Глова, полтавка: 

- Ми це приниження пережили. Люди на даний час у кожному будинку і дворі похворіли. У людей пішли великі кошти на лікування. Запустили на наші вулиці бригади слюсарів, які приходили у кожен двір і казали, що ми зобов’язані з «Полтавагаз» заключити кожен хазяїн договір на обслуговування газового котла, плити, прибори які є. Це був сильний нажим.

Юрій Шрам, полтавець: 

- Телефонують і кажуть, якщо ви не оплатите ці квитанції, які написані. Що там обслуговування. ТО внутрішнього, зовнішнього опалювального приладу. Коли його хто робив. Ніхто його ніколи не робив.

Мешканці мікрорайону кажуть, - за допомогою до кого тільки не звертались. І до секретаря міської ради Олександра Шамоти і до заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка. Ті звернення проігнорували. Не прийшли чиновники, як і представники «Полтавагазу», на зібрання. Відгукнувся лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін.

Cергій Каплін, лідер партії «За простих людей»: 

- Полтавагаз» продовжує їх шантажувати. Ми звернулися до керівництва області, до правоохоронних органів, до «Полтавагазу», сказати, що зараз зберемо 400 чоловік і прийдемо до них додому грітися. Найгірше, що у цей день, місцевого самоврядування у «Листопаді» керівництво міста Чепурко, Удовіченко, Шамота, «Батьківщина» святкували день місцевого самоврядування і не відповідали на дзвінки людей. Навіть блокували окремі телефони людей. Це теж не припустимо.

Сергій Каплін продовжує, - разом з мешканцями склав позов до суду на «Полтавагаз». Його планує направити, аби відшкодували матеріальні та моральні збитки полтавцям за 2 дні без газопостачання.