У межах робочої поїздки голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Шишацький район

У межах робочої поїздки голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Шишацький район. Побував у Шишацькому обласному науковому ліцеї-інтернаті .

Наталія Ружиленко, вчитель біології Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату:

- Останнім часом наш кабінет було оснащено цифровою лабораторією Ейнштейна ми використовуємо її як на практичних заняттях з біології, так і позаурочний час.

Поділився враженнями , а також оглянув, як триває ремонт у Шишацькій центральній районній лікарні.

Олег Синєгубов, голова облдержадміністрації:

- В яких умовах надаються освітні послуги, рівень забезпеченості інтерактивними засобами викладання. Я досить вражений і позитивно. Ми інспектували блок надання медичної допомоги, там завершилися ремонтні роботи , щодо вторинного блоку так само. Деякі приміщення вже відремонтовані, звичайно вони вже іншого європейського класу та європейського рівня.

Голова Шишацької райдержадміністрації Віктор Іваненко розповів, - стараються йти в напрямку реформи освіти.

Віктор Іваненко, голова Шишацької районної державної адміністрації:

- Поступово перехід до того, що будуть малокомплектні школи закриватися або переформатовуватися у навчально-виховні комплекси , а ставка буде на опорні навчальні заклади. Проекти вже новітнього освітнього простору, тобто, ремонтні роботи, як і будуть зроблені до вимог сьогоднішньої освітянської програми.

Очільник області підкреслив : основна функція влади - допомогти, ініціювати, оптимізувати всі опорні заклади охорони здоров’я та освіти. Це важливо в умовах децентралізації, яка нині на завершальному етапі.

Олег Синєгубов, голова облдержадміністрації:

- Є програма Президента України Володимира Зеленського стосовно нашої області - це 5 дитячих будинків, 5 шкіл та 5 спортивних майданчиків. Ми відповідно беремо участь у цій програмі і до кінця 2020 року ці об’єкти будуть також на умовах спів фінансування здані в експлуатацію.

Також Олег Синєгубов частково проінспектував відремонтовану дорогу Р-42 Шишаки-Сагайдак-Поділ.