Секретар міської ради Олександр Шамота не впустив журналістів на погоджувальну раду голів фракцій

Погоджувальну раду голів фракцій міської ради провели за закритими дверима. Секретар міської ради Олександр Шамота не впустив журналістів до свого кабінету.

- Ми до Вас на погоджувальну хотіли.

- Ні.

- Після погоджувальної всі, хто захочуть дати коментар.

- У Вас закрите буде засідання?

- Це депутатське засідання. Всі, хто захочуть дати коментар, обов`язково вийдуть.

- Воно відкрите чи закрите?

- Воно внутрішнє.

За словами депутата міської ради Володимира Корчаки, на зібранні вирішили скликати позачергову сесію 20 грудня. Тоді планують затвердити бюджет на 2020 рік. Депутат не розуміє, як можна вивчити, проаналізувати головний фінансовий документ за три дні до сесії?

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Бюджет міста сьогодні - 3 млрд. 400 млн. грн. в паперовому вигляді - це тисячі сторінок, як ми можемо скрупульозно вивчити, опрацювати цей документ за три дні до сесії? Як ми можемо побачити, чи враховані там звернення людей про ремонт дахів, про виділення коштів на закупівлю транспорту, на надбавки педагогам, ремонт траси Київ-Харків? Ми не знаємо цього, але, напевно, можна сказати сьогодні - влада планує в наступному році пропіаритися на майже 5 мільйонів гривень.

Володимир Корчака продовжує, - на зібранні висловив позицію фракції. На його думку, не можна затверджувати бюджет, детально не вивчивши його. Окрім цього, депутат обурений тим, що обговорення такого важливого питання проводять за закритими від журналістів дверима. Які можуть бути таємниці від громадськості?

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Не можна проводити так спішно сесію. Потрібно вивчити питання. Обговорити. Тому що дані обставини породжують і наштовхують на думку, що це створюється для того, щоб дерибанити бюджет.