Бюджет Полтави на 2020 рік приховують

За кілька днів до сесії депутати міської ради не можуть повноцінно розглянути проект бюджету на 2020 рік. За словами Володимира Корчаки, представники команди Олександра Удовіченка, Батьківщини, Олександр Шамота саботують роботу міськвиконкому. Документи не підготовлені належним чином. Публікуються із запізненням. Підлеглим надані вказівки, аби вони не надавали жодної інформації людям, які не мають відношення до «договорняків» стосовно бюджету. Тож, полтавці, навіщо вам знати де, що і за скільки буде робитися, - обурюються депутати.

Володимир Корчака, депутат міської ради: 

- Є тільки загальні цифри без розшифровки. Тобто, не зрозуміло скільки коштів потрібно на заробітні плати, енергоносії, капітальні видатки. Ми не маємо змоги перевірити чи враховані ті заяви, звернення громадян, які були адресовані депутатам, чи вони включені до відповідних програм.

За подробицями депутати з початку робочого дня пішли до начальника бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяни Чумак.

- Тобто, її немає?

- Немає зараз.

Депутати безуспішно прочекали Тетяну Чумак 3 години. Пішли до заступників міського голови, які готували додатки до проекту рішення. З ними поговорити теж не вдалось.

Володимир Корчака, депутат міської ради: 

- На робочому місці не було першого заступника міського голови Федія, заступника міського голови Чепурка, Нестулі та Юрченко.

Депутати обурюються такою бездіяльністю виконкому, люди отримують немалі заробітні плати, а на роботу просто не з’являються. Представники нової коаліції «Рідного міста» та «Батьківщини» просто на просто вирішили приховати бюджет від депутатів та громади.

Врешті решт депутати звернулись до секретаря міської ради Олександра Шамоти. Той сказав, - всі додатки опубліковані на сайті.

- Скільки на зарплату, скільки на капітальні видатки. Цього нічого немає.

- Чого це?

- Так ми прийшли з проханням депутати міської ради, будь ласка, організуйте роботу начальника бюджетно-фінансового управління, начальника якого з самого ранку немає на робочому місці і її заступників.

- Що ще? Все?

- Все.

- Харашо.

Сесія міської ради планується на 20 грудня. Чи вдасться депутатам до того часу отримати тисячі сторінок проектів рішень, або принаймні отримати пояснення від тих, хто за це відповідає, питання залишається відкритим.