Ялинку у парку «Перемога» прикрашатимуть іграшками від полтавців

Іграшками ручної роботи прикрасять ялинку в парку «Перемога». Дирекція оголосила конкурс серед полтавців. Планують влаштувати свято за мотивами казки «Лускунчик». Тому приймають солдатиків, мишок, зірочки та сніжинки.

Валерія Петько, організаторка конкурсу: 

- Ми розміщували інформацію у соцмережах фейсбук і інстаграм. І подавали заявки прості люди полтавці, або школи, соціально активний бізнес, багато куль принесли. На днях нам провезуть ялинку і ми будемо наряджати її, монтаж робити. Наш майданчик буде святковим та кольоровим.

Кращими іграшками прикрасять 6-метрову ялинку. У парку її поставлять вперше за багато років. І хоч конкурс ще триває, в організаторів уже з'явився явний фаворит.

Валерія Петько, організаторка конкурсу: 

- Ось наша перша іграшка, яку принесли 2 тижні тому. Це 3 головний король. Принесло 2 дітей. Хлопчик і дівчинка, сестричка. Їй десь 3 рочки. І вона схопила цю іграшку, вона не хотіла її віддавати. І мені було дуже її школа. Іграшка дуже яскрава, тематична і вона буде на центральному місці на ялинці.

Іграшку для ялинки передала і донька працівниці телеканалу «ІРТ» 9-річна Оля. Разом з мамою зробила кулю.

- Хай вона прикрасе вам вашу ялинку.

Оля Кузь, полтавка:

- Я зробила новорічну іграшку і я хочу, щоб вона на ялинці була вище всіх. Ця іграшка фіолетового кольору, тому що вона асоціюється з моїми улюбленими цукерками.

Ялинку у парку "Перемога" планують відкрити 21 грудня.