Для відвідувачів терцентру соціального обслуговування населення Шевченківської райради підготували свято

Оплески та гомін, зал одягнений в новорічні прикраси, всі веселяться та радіють: так пройшло святкування Дня святого Миколая в територіальному центрі соціального обслуговування населення Шевченківського району. Зустрілися в переддень новорічних та різдвяних свят.

Галина Арсененко, заступниця голови Шевченківської райради з питань діяльності виконавчого органу, начальниця управління соціального захисту населення: 

- Скоро наступлять новорічні та різдвяні свята, зокрема День Святого Миколая, тож для людей, що відвідують територіальний центр і створене це свято. У нас свята проводяться постійно, але новорічні - це найкращі, і для наших відвідувачів, мабуть, найочікуваніші.

Концертну програму для запрошених підготували працівники та відвідувачі територіального центру. Святкування доповнили новорічні вірші та пісні.

Територіальний центр здійснює соціальне обслуговування людей похилого віку, осіб з інвалідністю, громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Тут працюють класи комп’ютерної освіти, англійської мови. Коли вони закінчують їх - можуть застосувати ці знання. - розповідають в установі,є вихованці , які після навчання пішли працювати.

Відділення з надання соціальних послуг в Україні було одним з перших і, на даний час, таким і залишається, - говорить Галина Арсененко:

- Ми розділили відвідувачів на людей старшого віку та людей з інвалідністю з дитинства. Це виявилося дуже зручно. Для них є і тренажерний зал, де працює реабілітолог, також танцювальний кружок. Ми відносимося до них з повагою, з любов’ю. До кожного знаходимо особливий підхід. Між ними бувають особливі стосунки: конфлікти, заводять друзів.

В рамках заходу організували виставку творчих робіт відвідувачів територіального центру.