Комісія обласної ради розглянула аналіз показників діяльності «Полтавпалива» за 9 місяців поточного року

Звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону «Полтавській нафтогазовій компанії» дозволу на видобування природного газу та нафти розглянули на засіданні профільної комісії обласної ради. Підприємство просить працювати на Заплавському родовищі. Те розташоване в Новосанжарському, Машівському та Кобеляцькому районах.

Віктор Гладун, генеральний директор Спільного підприємства «Полтавська газонафтова компанія»:

- Ми впевнені, що наші подальші роботи на цьому родовищі будуть корисні як нашого підприємства, так і державі. Ліцензія ми працюємо з 2000 року. Ліценція була на розвідку. Ми її 2 рази збільшували термін дії. Зараз підходить необхідність до переводу її з розвідки на промислове видобування.

Також на комісії заслухали аналіз показників діяльності «Полтавпалива» за 2018-й рік та 9 місяців 19-го. За словами виконувача обов’язків директора підприємства, вдалося значно зменшити загальну збитковість. Проте, структурні підрозділи у Лубнах, Решетилівці та Козельщині працюють неефективно.

Микола Горященко, в.о. директора Полтавського обласного виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо»:

- За 18-й рік підприємство сплатило земельний податок у сумі 670,5 тис грн. із них особливо велика сума користування земельного податку такий с. Самі складні. Найбільша плата за землю. І не приносять нам прибутки, а збиткові. Це Лубни, Решитилівка, Козельщина і Кременчук так практично теж. Це 4 склади, які нас практично тягнуть вниз.

На сесії представлять доопрацьований проект бюджету 2020. Врахують пропозиції депутатів про забезпечення співфінансування проектів-переможців конкурсу «Бюджет участі», будівництва спортивних майданчиків та фінансової підтримки «Аеропорту-Полтава». Про це заявив директор Департаменту фінансів ОДА Павло Кропивка.