Бюджет Полтави на 2020 рік - найбільш дискусійне питання постійної профільної комісії міської ради

Міський бюджет на 2020 рік - найбільш дискусійне питання постійної профільної комісії міської ради. Володимир Корчака вважає, - депутатам пропонують неефективне використання бюджетних коштів. Наприклад, проекти ремонту житлових будинків розробили, а до виконання робіт приступати не планують. Гроші на вітер.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Харчоблок Стрітенська дитячий дошкільний навчальний заклад. Витрачено 5 млн. грн. Наскільки я знайомився з проектом рішення, на 20 рік продовження не передбачено. Приймальне відділення 1-ї міської клінічної лікарні. Те ж саме минулого року витрачалось 1,5 млн. на проектування. У цьому році не понятно де. Ви ж розумієте, що якщо рік-2 проходе, цей проект застаріває і його потрібно корегувати.

Олександр Глазов говорить про зрив бюджетного процесу. Коаліція команд Удовіченка, Шамоти та Батьківщини не може ефективно підготувати фінансовий документ. Та й результати виконання поточного невідомі, - наразі не представлені звіти жодного управління міськвиконкому за 2019 рік. Як та під що можна виділяти кошти на наступний рік?

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Управління капітального будівництва, ЖКГ. Не виконують ті бюджети, які ставлять їм на завдання. Це свідчить про те, що у нас є працівники, які не ефективно працюють і напевно зараз розглядати бюджет. Яким чином ви будете формувати наступний рік без жодного звіту? Лише інституту розвитку.

Відповіді коли управління презентують свої звіти Олександр Глазов не отримав.
Дискусію викликало і питання висвітлення діяльності міської влади на суму, майже 5 млн. грн.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Як на мене, то завелика сума для піару, для висвітлення діяльності у ЗМІ. Я пропонував на початку нашої роботи і зараз пропоную спрямувати ці кошти на оплату праці рятувально-водолазної станції, де зарплата 6 тисяч гривень чи молодшого медичного персоналу наших закладів охорони здоров`я.

Пропозицію Володимира Корчаки не підтримали.