Євгена Грекова офіційно призначили заступником голови Полтавської облдержадміністрації

Євгена Грекова офіційно призначили заступником голови Полтавської облдержадміністрації

19 грудня Євген Анатолійович Греков офіційно приступив до виконання обов’язків на посаді заступника Полтавської обласної державної адміністрації. Відповідне розпорядження про призначення голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав 18 грудня 2019 року, - про це пишуть на сайті Полтавської обласної державної адміністрації.

Євген Греков пройшов спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають відповідального або особливо відповідального становища, та посад із підвищеним корупційним ризиком. Кандидатуру Грекова на зайняття відповідної посади погодили в Офісі Президента України та в Кабінеті Міністрів України.

Євген Греков буде відповідати за юридичний напрямок роботи Полтавської облдержадміністрації, АПК, енергетику та захист довкілля, цивільний захист.

Біографічна довідка. Євген Анатолійович Греков народився 1 жовтня 1981 року у Кременчуці. Проживає у Полтаві. Одружений, виховує двох дітей.

Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ у 2004 році за спеціальністю «Облік та аудит», також має диплом бакалавра за спеціальністю «Правознавство». Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за тією ж спеціальністю.

Має наукове звання доцента кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Працював в органах внутрішніх справ (УМВС України в Полтавській області), Полтавському окружному адміністративному суді помічником судді, в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін.

Із серпня 2010 року - по грудень 2019 року – асистент кафедри, старший викладач, доцент кафедри Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Є адвокатом та членом Асоціації правників України. Має більше 40 наукових праць, брав участь у законопроектній роботі.