Сергій Каплін проти передачі російському олігарху нафтових та газових родовищ

В адміністративному суді Полтавської області пройшло чергове підготовче засідання за позовом Сергія Капліна проти рішення депутатів обласної ради передати російському олігарху Фуксу низку нафтових і газових родовищ на суму 5 млрд. грн.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Депутати від Удовіченка, Прядка, Батьківщини, екс-нардепа Богданв. Фактично подарували російському олігарху родовища, газ з яких мав іти мешканцям Полтавщини і нашого рідного м. Полтава.

Судовий процес буде непростим - прогнозує екснардеп Сергій Каплін. Перші ластівки - говорить, коментуючи хід засідання, - вже далися взнаки.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Удовіченко підсуне суддів. І мої перестороги сьогодні справдилися. Судді відмовили мені у долучені Полтавської ОДА, нової команди Зеленського, які представляють інтереси громади. Суд відмовився запросити представників держгеокадастру. Суддя почав погрожувати, що я подаю велику кількість клопотань.

І не тільке це занепокоїло політика в ході судового засідання.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Коли ми прийшли з усіма сторонами - побачили , що уже є надрукована ухвала, підписана. Отже, судді Удовіченка прийшли із завідомо підготовленою ухвалою про призначення чергового судового засідання.

Обурений Сергій Каплін опускати рук не збирається. Його подальший крок - звернення до СБУ, НАБУ, Вищої ради правосуддя та інших контролюючих та антикорупційних органів. Заміна складу суддів у цій справі.

Наступне засідання суду призначене на 10 січня.