У Полтавському педагогічному університеті створили Короленківський центр країнознавства

Короленківська ялинка в стінах ПНПУ імені В.Г.Короленка проходить щорічно, але в такому форматі вперше. Нещодавно в університеті за ініціативи професора, завідувача кафедри світової літератури Ольги  Ніколенко було створено новий Короленківський центр країнознавства.

Ольга Ніколенко, професор ПНПУ імені Короленка:

- Короленко – це символ мудрості, людяності, високої культури і тому ми хотіли, щоб з іменем Короленка наша молодь долучалася до найкращих книжок світу. Щоб вони читали ці книжки різними мовами. І тому ми вирішили побудувати цей центр країнознавства для того щоб накопичувати та збирати найсучаснішу інформацію, яка є у нас про Короленка та як молодь долучається до культури. 

На цю зустріч були запрошені учні Наукового ліцею № 3. Для дітей ліцею студенти університету інсценізували кращі твори нашого земляка «Сліпий музикант», «Діти підземелля» та представили громадську діяльність письменника.

Соломія, учениця Наукового ліцею № 3:

- Ми прийшли в педуніверситет і нам будуть розповідати про письменника Короленка, це наш земляк. І я думаю, що ми більше дізнаємося про його життя та про нього самого.

Стефанія, учениця Наукового ліцею № 3:

- Це було досить цікаво, ти пізнавав щось нове, але цього року ми сходили в педуніверситет, було досить цікаво! Нам розповідали,щось нове про Короленка.

Софія, учениця Наукового ліцею № 3:

- Я дуже люблю творчість Володимира Короленка, я кожен рік читаю уривки чи в повному обсязі твори. Він гарний та мудрий публіцист, який багато зробив для Полтави.