Депутати міської ради відхилили пропозицію щодо преміювання полтавських спортсменів, більшість з яких – дефлімпійці

Звернення щодо можливості розширення інфраструктури дитячих закладів міста у мікрорайонах Сади-2 та Огнівка шляхом будівництва нових, або добудови існуючих розглянули на засіданні профільної комісії міської ради. На думку депутата міської ради Олександра Глазова, попит на це є.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- У тому мікрорайоні, за який ми ведемо мову, там не передбачається повернення дитячого садочка, реконструкція його і так далі. Тому є необхідність добудувати. Не будувати новий, а добудувати.

Комісія вирішила надати доручення управлінню капітального будівництва та управлінню освіти. Хочуть отримати інформацію про заповнюваність дитячих садочків та шкіл, демографічну ситуацію та перспективи. Крім цього розглянули ряд звернень щодо виділення коштів з міського бюджету для заохочення грошовою винагородою спортсменів міста, які вибороли призові місця та чемпіонські титули на офіційних Чемпіонатах Європи та Кубку Світу. За словами голови постійної комісії Олександра Кудацького, деякі турніри можуть бути приватними. Потрібно спочатку розібратись у цьому, а тоді виділяти кошти.

- Ви вводите людей в оману. Заговорюєте зуби.

- Абсолютно.

- Ви краще б роботою займались і підтримали молодь спортсменів.

- Я займаюсь.

- 850 тисяч на «Динамо» минулий раз ми дали. Спортсменам ті, що подали правильні «Рідне місто» ми підтримали. А це люди подали громадські організації вони ж не такі тепер.

На думку депутата міської ради Олександра Глазова, ті, хто цього заслуговує, повинні отримати винагороди. Він запропонував преміювати спортсменів, які надали відповідні документи. Це всі дефлімпійці. Пропозицію не підтримали. Вирішили розробити положення про нагородження та розглянути його на засіданні комісії наступного року. Через це 39 спортсменів не отримають стипендій. Хоча члени комісії не навели аргументів чому рішення не підтримали. Відмовились голосувати і поіменно. Так само комісія не підтримала пропозицію Олександра Глазова розглянути бюджет на 2020 рік.