Власники неіснуючих квартир по провулку Боровиковського знову звернулись до міської влади

Власники неіснуючих квартир по провулку Боровиковського знову звернулись до міської влади. Цього разу потерпілі інвестори просять безкоштовно виділили «Комбінату виробничих підприємств» земельну ділянку у мікрорайоні Браїлки поруч із ділянкою Національної гвардії України для будівництва на ній багатоквартирних дев’ятиповерхових житлових будинків. На заміну, забудовник має завершити довгобуд. За законом це можна зробити лише через аукціон. Депутат міської ради Віталій Павлій говорить, - інвесторів черговий раз можуть обманути і залишити ні з чим.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Нам обіцяють, що коли ми проголосуємо за виділення ділянки земельної, люди отримають квартири. Ми це чули, коли намагалися підложити їхнє рішення, для того, щоб побудуватися на червоних казармах. Потім чули, що як тільки ми зробимо генеральний план забудови мікрорайону Сади 2, 100% забудують. Зараз ми чуємо як тільки ми проголосуємо іще на виділення ділянки на аукціон, ми знову питання закриємо.

За словами Віталія Павлія, виставляючи на аукціон ділянку немає гарантії, що люди отримають свої довгоочікувані квартири. А раптом аукціон виграє інший забудовник.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Ми вирішили, що ми його до сесії направимо у нас ще буде час, щоб вивчити і можливо ми зможемо обґрунтувати. Прописати такі умови, щоб люди безпосередньо мали не лише обіцянку, а чітко затверджене на папері рішення, яке повністю має задовольнити їхню проблему. А саме - їхнє житло.

Нагадаємо, інвесторів, які планували заселитись у будинок за адресою Боровиковського, 11 ошукали забудовники ще 2008 року. 80 людей не отримали квартир, за які заплатили.