У Полтаві пройшов конкурс на кращий захід з національно-патріотичного виховання

Вже третій рік поспіль у Полтаві проходить конкурс на кращий захід із національно-патріотичного виховання. Завдання конкурсу - розвиток учнів, соціальне та патріотичне виховання шляхом залучення до культурної діяльності.

Зоя Бечкало, методист центру методології та методики формування цінностей ПОІППО:

- Конкурс відбувається на обласної цільової програми з національно-патріотичного виховання учнівської молоді на 2017-2020 роки. Програма затверджена депутатами обласної ради. А обласний департамент освіти і науки разом із Полтавським інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського проводить цей конкурс.

Організатори - в захваті від кількості учасників, з кожним роком їх стає все більше, це дає можливість виховувати в школярах справжніх патріотів.

Зоя Бечкало, методист центру методології та методики формування цінностей ПОІППО: 

- Проходить конкурс у трьох номінаціях: хореографія, малі театральні форми та вокал. Популярність конкурсу зростає з кожним роком, дітям дуже подобається!

Самі ж учні зауважують, що вони із задоволенням долучаються до конкурсу.

Сергій Єлізаров, учень гімназії №32:

- Це популяризує прагнення молоді до пізнавання своєї країни, своєї держави. Молодь завдяки конкурсу стає патріотичнішою. Також подобається,що запрошують всі школи.

Кваліфіковане журі визначило переможців, учасники фіналу отримали нагороди.