Новий прокурор Полтавщини Ярослав Голинський вперше поспілкувався з журналістами

Новий прокурор Полтавщини Ярослав Голинський вперше поспілкувався з журналістами. Він колишній заступник прокурора Київщини. На брифінгу розповів про перші кроки роботи.

Ярослав Голинський, прокурор Полтавщини: 

- Пріоритети, як і всюди, розкрадання бюджетних коштів, протидія незаконній діяльності у різних сферах. Це незаконний гральний бізнес. Сьогодні Уряд прийняв постанову про заборону грального бізнесу. Спілкувавшись з першими особами області, їх теж цікавить розкрадання бюджету, у нас є напрацювання уже.

На посаду Ярослава Голинського призначив наказом Генпрокурор України Руслан Рябошапка. За тиждень роботи новопризначений прокурор уже має про що звітувати.

Ярослав Голинський, прокурор Полтавщини:

- Вчора ми спільно з працівниками податкової поліції припинили діяльність 2-х нафтопереробних мінізаводів, так званих. Велику кількість паливно-мастильних матеріалів, які, на жаль, поза податковим обліком реалізовувались вилучили. Маса понад 400 тонн. А приблизна сума попередня біля 40 млн. грн.

Ярослав Голинський анонсував нараду Генпрокурора з всіма керівниками прокуратур країни. Хочуть зробити спільний план дій як боротись з гральним бізнесом.