Про стан пасажироперевезень на Полтавщині говорили під час апаратної наради в облдержадміністрації

На апаратній нараді у голови облдержадміністрації говорили про стан пасажирських перевезень у Полтавській області впродовж 2019 року, про допуск перевізників до обслуговування маршрутів, проведення оглядів транспортних засобів перед початком конкурсу для пасажироперевізників.

Сергій Марчишинець, начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА:

- По допуску перевізників обслуговування маршрутів,управлінням ініційовано проведення перед конкурсом огляду транспортних засобів. Даний огляд передбачає фіксацію тих транспортних засобів, які подаються до участі в конкурсі згідно із заявлених пропозицій. Друге: відповідність транспортної системи по стану готовності світосигнальної систем, наявності вогнегасника, зокрема аптечок для надання першої медичної допомоги, стану готовності аварійних систем та ін. Зокрема наявність документів, які засвідчують право власності та діагностику технічного стану транспортних засобів.

На апаратній нараді, серед іншого, розглянули і питання тижнево-оперативної інформації щодо профілактичних щеплень та про міжнародні проекти теплопостачання та енергоефективності в області.