У Полтаві почали перевіряти швидкість руху на дорогах

Обережно, обмеження швидкості! На полтавських дорогах з`явився радар TruCam. Відтепер патрульні чергуватимуть з лазерним приладом. У разі перевищення швидкості - штрафуватимуть.

Катерина Григоренко, прес-офіцер патрульної поліції Полтавщини:

- На водіїв чекає штраф у розмірі 255 грн. а уже якщо водій перевищить швидкість руху на 50 км/год. та більше - це уже 510 грн. штрафу. Були такі питання що робити від 50 до 70 чи це є порушення чи немає. Так, це є порушенням, але згідно кодексу України про адміністративні правопорушення ще відповідальність за це порушення не настає.

Радар працюватиме на 5-ти вулицях Полтави. Це Європейська, Маршала Бірюзова, Великотирнівська, Сакко і Соборності. В області радар працює уже рік.

Катерина Григоренко, прес-офіцер патрульної поліції Полтавщини:

- Автодороги Київ-Харків-Довжанський у нас залишаються. Тобто, траса у нас як працювала, так і працює. Там також є свій вимірювач швидкості руху, стаціонарні пости в Лубнах і в Чутове. З 2018 року з 15 жовтня ми уже складаємо матеріали. За цей час складено 11400 постанов за порушення швидкості руху саме у Полтавській області Полтавськими патрульними.

Видалити зафіксоване відео не можна. Тому якщо зафіксували порушення, потрібно зупинити водія. На Полтавщині траплялись випадки, коли доводилось наздоганяти, - додала Катерина Григоренко. Нагадаємо, у місті швидкість руху обмежена 50 кілометрами на годину.