Новорічні свята відзначили маленькі пацієнти центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи

Дід Мороз та Снігуронька завітали до центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи. Аби малюки не сумували, що проведуть свята у лікарні, із подарунками до них завітав депутат міської ради Андрій Матковський разом зі своєю командою.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Новорічні свята. Всі ми мріємо і хочемо, щоб наші діти росли здоровими і щасливими. Але, на жаль, деякі полтавці, діти на новорічні свята так сталося, що вони знаходяться у лікарнях. Саме тому це стало доброю традицією, що разом з депутатами ми запрошуємо Діда Мороза, Снігуроньку і разом вітаємо наших дітей, піднімаємо їм настрій, бажаємо здоров`я. Я впевнений, що такі привітання дають більше сил, оці посмішки, які були. Дозволить нашим дітям швидше одужати. Ми хочемо зробити все, щоб у нашому місті жодна дитина не залишилася без подарунка.
У центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи сьогодні перебуває близько 20 дітей. Лікування проходять разом з мамами. Останнім часом багато дітей з аутизмом, - розповідає завідувачка закладу.

Наталія Перогова, завідувачка центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Полтавської обласної клінічної лікарні:

- Діагнози, які у нас переважають, це діти із органічним враженням нервової системи. Тобто, дитячий церебральний параліч, наслідки травм, інфекцій, нейроінфекцій, діти у яких затримка розвитку психічного, мовного розвитку.
Дітки з захопленням розповідали вірші гостям та подарували їм свої посмішки.

Наталія Перогова, завідувачка центром реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Полтавської обласної клінічної лікарні:

- Андрій Всеволодович уже 10 років до нас приїжджає. Завжди не з пустими руками і з добрими побажаннями. Ми вдячні йому за це. Дуже дякую.