Мешканці Яківців не задоволені новими зупинкам громадського транспорту

У мікрорайоні Яківці зробили 5 нових зупинок громадського транспорту. Проект переміг у «Бюджеті участі». З міського бюджету на нього виділили 444 тисячі гривень. Не всім мешканцям мікрорайону до вподоби те, що зробили.

- Не варто воно цих грошей. Це занадто багато за таку зупинку. Тим більше у такому місці. Самі розумієте, це ж не місто. У місті вони не витримують, а тут село. Вони не витримають.

- Протів нашої пенсії - це дуже дорого.

- Ой Боже, то черезчур мені кажеться. Черезчур багато.

Громадський активіст Дмитро Демус та лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін обурені. Говорять, - планували 10 зупинок. Потім їх кількість скоротилась, а вартість навпаки збільшилась. Ціна надто завищена.

Дмитро Демус, громадський активіст:

- Ті зупинки, які у місті оті чорні, які встановлювали за часів Мамая, в ті часи вартість була набагато завищена. Але порівняно з цим завищенням, то майже нічого. Літом ця зупинка навіть від сонця не сховає людей. Є виконавці, які згодні виконати таку зупинку за 15 - 18 тисяч гривень. Вже ніяк точно не 100 тисяч як це робить наша міська влада.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Про якість виготовлення цих зупинок. Це найдешевший, який може тільки бути полікарбонат. Як людина, яка причетна частково до будівництва, має досвід у будівництві, достатньо нормального пориву вітру середньої потужності і ця зупинка розлетиться як картковий будинок.

Виконавець проекту - управління ЖКГ міськвиконкому. Автор - представник команди Олександра Удовіченка Сергій Дудко. Телефоном коментує, - вартість зупинок врахована з податками та виготовленням проекту.

Сергій Дудко, автор проекту: 

- Ну, як завищена. Ми радилися громадою про зупинки, рилися в інтернеті.

Сергій Дудко додав, - облаштування зупинок ще не завершено. Планують асфальтувати «кишені» для автобусів весною.