«Полтававодоканал» співпрацює з головами органів самоорганізації населення районів міста

«Полтававодоканал» співпрацює з головами органів самоорганізації населення районів міста. Працівники комунального підприємства проводять інвентаризації всіх осель. За результатами роблять відповідні мапи водопостачання, щоб з`ясувати балансову належність люків.

Ігор Середа, начальник диспетчерської служби:

- Маючи цю карту, селищний голова може уже на місці визначитися, де чий колодязь, і де чия мережа, якщо вона десь потекла, уже можна буду зразу орієнтуватися на місці.

Очільник підприємства Василь Воротинцев провів зустріч з головами органів самоорганізації населення. На неї прийшли представники громад с. Вороніна, Вакуленці, Крутий Берег, Новобудова, Дублянщина, Червоний Шлях.

Лариса Карпова, голова органу самоорганізації населення мікрорайону Вороніна:

- Всі голови ОСН безмежно вдячні водоканалу за те, що нас почали долучати до процесу. Виникає дуже багато питань стосовно люків, каналізаційних канав, не завжди можемо людям відповісти на їхні запитання. Місяць назад нас зібрали у приміщенні водоканалу у директора. Протягти оту паралельну лінію між органами місцевого самоврядування і самими службами.

Анатолій Білецький, голова органу самоорганізації населення мікрорайону Вакуленці:

- Зробили все, що просили, розробили мапу водопостачання нашого. За що дуже велике дякую. Тепер ми знаємо, де чиї люки, хто за них відповідає і кому їх встановлювати. Чи водоканал буде, чи людина, у якої у проекті він уже є. Плани на майбутнє окреслили. У нас є 2 кладовища, людям воду з дому тяжко носити. Є старенькі. Розробили план дій, що будуть підвозить нам воду.

Зустрічі планують зробити систематичними, аби встановити комунікацію з мешканцями околиць.