Команда Андрія Матковського вітає малечу зі святами

Дід Мороз та Снігуронька, різні ігри та кружляння у хороводі, - так у клубі селища Івонченці запалили ялинку. Там влаштували новорічний ранок для дітей. Звучали пісні у виконанні хору «Янголи з небес».

Карина Зекіна та Марія Конюка, учасниці концерту:

- Свято загалом сподобалось тому що діти відчули оцю новорічну атмосферу їм було цікаво дивитись на те, як Дід Мороз зі Снігуркою проводить для них цікаві ігри. Дуже дякуємо Андрію Всеволодовичу Матковському за такі смачні подарунки, вони нам дуже сподобались.

Завітав на свято і депутат міської ради Андрій Матковський. Він привітав діток та їхніх батьків з прийдешнім Новим Роком. А також порадував діток солодкими подарунками. Додає, - жодна дитина не повинна залишитися поза увагою у зимові свята.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Я дуже радий, що ми з депутатами ввели таку гарну традицію, щоб діти мали можливість не тільки вдома відпочивали зі своїми батьками. Вони підготували гарні номера і танцюють, і співають, а саме головне, що ніхто не залишиться без подарунків, тому ми вітаємо всіх наших дітей і хочу сказати , що наша команда на всіх дільницях наші депутати обов’язково організовують ось такі сімейні свята. Тому, всіх з Наступаючим Новим Роком і саме головне, щоб наші діти не хворіли і щоб жодна дитина не залишилась без гарного святкового подаруночка.

Пройшло свято для малечі і на окрузі представника команди Андрія Матковського депутата райради Володимира Запари. Діти бігали, розповідали віршики та знайомились з казковими персонажами. Наостанок, отримали подарунки.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтава ради:

- Команда Андрія Матковського, депутати запросили людей, молоді сім’ї зі своїми дітьми для новорічного вітання. Діти підходять до Діда Мороза, розповідають вірші, відгадують загадки. Я вважаю, що такі заходи потрібні. Ми започаткували ці дійства і проводимо кілька раз поспіль.

Діти говорять, - атмосфера - неймовірна, давно чекали цього свята.

Ліза та Настя, прийшли на свято:

- Тут весело, щоб потанцювати, розповісти вірші. Я чекаю подарунки, танці і веселощів.

Тимур Фірсов, прийшов на свято:

- Свято гарне. Мені тут подобається атмосфера тут костюми, Дід Мороз, подарунки, люди знайомі.

Не тільки свято для діток, але й для їх батьків, адже, коли малеча щаслива батьки не менш задоволені.

Юлія Ілюшина, прийшла на свято:

- Радісно, чекали цього свята. Щоб дітям порозважатися, отримати подарунки.