У Полтавській ОДА відбулася нарада з оцінки ефективності роботи департаментів та управлінь

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов провів нараду із керівниками департаментів та управлінь ОДА щодо ключових показників діяльності облдержадміністрації та її підрозділів. На нараді обговорили як змінилися параметри KPI-оцінки за новими критеріями, з-поміж яких: економічні показники, інфраструктурні, соціальні, освітні, медичні.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Мета перш за все побачити себе зі сторони, тобто оцінити ефективність своєї діяльності,свого управління,свого департаменту. Побачити ті недоліки, які є в роботі та оперативно їх усунути. Якщо усунути не можна,якимись управлінськими рішеннями,тоді будемо приймати якісь кардинальні рішення щодо того чи іншого направлення або відповідного департаменту.

І це не єдиний крок ,до якого вдадуться в рамках моніторингу діяльності підрозділів ОДА.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Будуть проведені також соціологічні дослідження,які також будуть впливати на оцінку того чи іншого управління або відповідного департаменту. Також буде врахована оцінка профільних експертів того чи іншого напрямку роботи. І звичайно основне завдання - це вийти в лідери по цій системі оцінки ефективності по Україні.

На нараді очільники департаментів представили презентації економічного розвитку,торгівлі та залучення інвестицій,фінансів та агропромислового розвитку.

Сергій Фролов, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА: 

- Якщо говорити в цілому за ті показники,які ми б вважали по оцінці департаменту,то хочу проінформувати,що на сьогодні Полтавщина займає перше місце по валовому збору зерна,це 46 млн. тон, по валовому виробництву молока в Україні понад 700 тис. тон. І в Полтавській області найвища орендна плата за земельні участки паї, це 10,5%.

KPI-оцінка допоможе підвищити рівень ефективності роботи ОДА - наголосили за підсумками наради.