На Полтавщині розроблятимуть програму заходів інформаційно-цифрового розвитку

Програму заходів інформаційно-цифрового розвитку розроблятимуть на Полтавщині. Радник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін провів нараду щодо її реалізації. Долучитись запросив ректорів та викладачів полтавських вишів.

Дмитро Лунін, радник голови Полтавської ОДА:

- Зовсім немає кадрів в ОДА та в РДА, ОТГ молодих спеціалістів, які зовсім не приходять до влади. Я бажаю з вами співпрацювати з вами у цьому плані, бо ви готуєте дуже фахових спеціалістів у кожному вузі, нам треба їх залучати цієї праці. У нас є 21 програма з діджиталізації в країні, які ми будемо втілювати в Полтавщині.

На нараді представили концепцію Програми заходів інформаційно-цифрового розвитку. Вона передбачає повну інтернетизацію сервісів у різних галузях: освіті, медицині, екології, транспортній інфраструктурі, туризмі. Серед іншого планують зробити «розумні дороги».

Сергій Марчишинець, начальник управління інфраструктури ОДА: 

- Підходи до контролю за навантаженням. Урядом заплановано відходження від механічного втрачання в контроль і все-таки забезпечити автоматизацію цих процесів починаючи від фото, відео фіксації із визначенням навантаження, закінчуючи введенням системи електронного обліку від постачальника до структури, яка приймає ці вантажі.

Незабаром з`явиться заступник голови ОДА з цифрової інформації. На посаду оголосять конкурс, - повідомив Дмитро Лунін.