Незабаром вчителі початкових класів Полтави та області зможуть подати заявки на участь у сертифікації-2020

Незабаром вчителі початкових класів Полтави та області зможуть подати заявки на участь у сертифікації-2020

15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів – МОН оприлюднило відповідний наказ. Подати документи можна буде до 31 січня.

Як і торік, - повідомляють на сайті МОН, - в пілотній сертифікації-2020 можуть взяти участь лише вчителі початкових класів. Цьогоріч пройти її зможуть до 2000 педагогів.

«Минулого року ми ретельно стежили за першою пілотною сертифікацією. Ми надзвичайно вдячні всім вчителям, які взяли у ній участь – без нашого спільного досвіду ми не мали би даних, які сьогодні дозволяють нам вдосконалювати сертифікацію. Зокрема, на основі першого пілоту було прийнято рішення змінити порядок етапів і встановити відсіювання після кожного з них. Крім того, цьогоріч ми збільшили ліміт кількості учасників удвічі – тепер ще більше вчителів мають можливість отримати сертифікат, а з ним – доплату в 20% до зарплатні та зарахування атестації»,зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад. 

2.jpg

Зареєструватись на сертифікацію можуть вчителі, які мають педагогічний стаж не менше 2-х років та на момент реєстрації працюють за місцем роботи та на посаді, які вказують під час реєстрації.

Заяви на участь у сертифікації прийматимуться з 15 до 31 січня 2020 року включно. Детальніше із інформацією про подання та саму сертифікацію-2020 можна дізнатись у відповідному Положенні.

Довідково. Перша пілотна сертифікація вчителів початкової школи відбулась впродовж 2019 року – для її проходження зареєструвались 857 вчителів. Успішно пройшли сертифікацію 705 педагогів. Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні й може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації. Сертифікат дійсний три роки. Передбачається, що в майбутньому, з розвитком реформи НУШ, сертифікація замінить атестацію педагогів.

Детальніше про сертифікацію 2020 року за посиланням:https://mon.gov.ua/ua/news/reyestraciya-na-sertifikaciyu-vchiteliv-2020-roku-startuye-15-sichnya