Нелегальна АЗС

Нещодавно працівниками відділу податкової міліції Кременчука, припинено діяльність підпільної автозаправної станції. Її власник -місцевий житель, не мав свідоцтва державної реєстрації та інших документів для торгівлі паливно-мастильними матеріалами. До того ж, замість якісного палива, водії отримували його фальсифікований аналог, який не тільки шкодив автомобілю, а й довкіллю.

Дмитро Скобельський-  ПРЕС-ОФІЦЕР УПМ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
"Під час проведення огляду за місцем знаходження АЗС працівниками податкової міліції вилучено автозаправне обладнання, ємкості для зберігання паливно-мастильних матеріалів, 1 900 літрів дизельного палива, 200 літрів бензину та 700 літрів керосину на суму 120 000 тис. грн."
Наразі, щодо власника підпільної АЗС складено протокол про адміністративне правопорушення. Але це не єдина незаконна станція, яку викрито у 2013 році.
"Всього з початку року, працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області викрито 5 незаконних виробництв підакцизної продукції та припинено функціонування 5 автозаправних станцій, що діяли без відповідних дозвільних документів."
З початку 2013 року на цих нелегальних АЗС було вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму понад 2 мільйона гривень.