На Полтавщині розробляють стратегію підвищення рівня математичної грамотності серед школярів

Розробляють стратегію підвищення рівня математичної грамотності серед школярів, - про це говорили на засіданні в Полтавській облдержадміністрації. Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін розповів, - результати останнього міжнародного дослідження якості освіти PISA показали невтішні результати - українські учні не можуть використовувати елементарні математичні вправи в особистих цілях та в житті.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- Базовий рівень читацької грамотності не досягли 26 відсотка учнів, з математики - 36 відсотка учнів, а природно-наукової. Наша з вами мета - це створити збалансовану, довгострокову програму, щодо підвищення рівня математики в освітніх закладах.

Директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко зауважила, - 2020 рік в Україні проголошено роком математики. Для покращення опанування цього предмету заплановано ряд задач.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА:

- Необхідно створити новий освітній простір в сучасному освітньому середовищі, тобто, забезпечити заклади освіти відповідним обладнанням, навчити відповідно педагогічних працівників працювати за новими методиками, за новими технологіями для того, щоб зацікавити дитину і дати можливість не лише засвоювати знання, а й уміти ці знання використовувати у повсякденному житті.

Найголовніше, - наголосила Олена Харченко, - потрібно знайти підходи до учнів, мотивувати їх вчитися, а також підвищувати якість підготовки вчителів.