Міні ED-CAMP Полтава-2020 провели у гімназії №17

Міні ED-CAMP Полтава-2020 провели у гімназії №17. Тут регіональну НЕ конференцію для шкільних педагогів провели вдруге. Тема - «Ми змінюємо освіту, освіта змінює нас!». На відкриття зустрічі завітав освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Сергій Горбачов, освітній омбудсмен:

- У мене виникло бажання поспілкуватися з вами, приїхати у Полтаву трохи спонтанно. Ми не планували візиту сюди, але ми побачили, що є потреба спілкуватися тут на ED-CAMPі.

Під час НЕ конференції педагоги мали змогу поспілкуватись з понад 20-ма спікерами. Тренінги та інтерактиви проводили на різних локаціях. Іван Верещака розповідав про те, як створити цифрову історію для покоління Z. Каже, - пройшовши тренінг вчителі зможуть зробити уроки цікавішими.

Іван Верещака, спікер:

- Існує навіть ціла теорія поколінь, покоління Х - це наші батьки, У - ми і покоління Z - це діти, які прибули з іншої планети і вони радикально відрізняються і для того, щоб їх навчити треба знати їх природу і знати підходи.

Під час міні ED-CAMPу вчились навіть конструювати першого робота. Про створення у школі робототехнічного середовища розповів керівник гуртка з Горішніх Плавнів Роман Булан.

Роман Булан, спікер:

- Це лего, яке привіз я сьогодні, яким користуються діти у початковій школі у нас на гуртках робототехніки, його можна змусити за допомогою програмування рухатись на відстані. Це радіокеровані роботи, але вони виконують ті функції, які ми програмуємо. Тобто, діти не просто будують іграшку, вони її оживляють і змушують щось робити.

Участь у міні ED-CAMPі взяли педагоги не лише з Полтави, а й з Києва, Сум, Одеси, Харкова, Дніпра та інших міст України.