І вдень, і вночі працює «Полтававодоканал»

І вдень, і вночі працює «Полтававодоканал». Ремонтували колектор на проїжджій частині по вулиці Сінній, вийшли у темну пору доби. Як виконують роботи, оглядає генеральний директор підприємства Василь Воротинцев разом з фахівцями. Працівники говорять, - робота важка та клопітка, але не завжди помітна. Адже, населення згадує про комунальні служби лише коли щось трапляється.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал»:

- Як ми всі розумуємо з каналізацією у Полтаві дуже поганенько, старі труби, вони валяться. Оце стався ще один провал на каналізаційних мережах. Діаметром 400. 14 метрів ми повинні замінити. Глибина 5,5 метрів.

Свій початок міська каналізація бере з кінця 20-х р. минулого сторіччя. Основне будівництво мереж відбувалося у 60-80 -ті. У той час масово прокладали залізобетонні колектори, строк експлуатації яких всього 20 - 25 років. Тож, на сьогодні деякі з них відпрацювали себе, більш ніж удвічі. Нині для спорудження колекторів використовують труби нового покоління, з пластику. Вони можуть слугувати до 100 років. Роботи вночі проводяться спеціально - аби не заважати водіям та не провокувати затори вдень. Адже, провалля сталось на проїжджій частині.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал»:

- Бригади працюють, локально переключились. Мешканців не відключали ні від води, ні від каналізації. Тому підприємство працює.

До 5-ї години ранку, коли мав вже вирушити перший тролейбус, роботу завершили.