Перший освітній омбудсмен Сергій Горбачов та телеведучий Костянтин Грубич завітали до Полтави

Телеведучий Костянтин Грубич завітав до Полтави. Взяв участь у педагогічній НЕ конференції міні EdCamp Полтава 2020. Він викладає курс тележурналістів в університеті. Досвідом поділився з шкільними вчителями.

Костянтин Грубич, телеведучий: 

- Для мене головне сприймати учнів, або студентів, або дошкільні сьогодні проводяться ЕдКемпи, дуже швидко розвиваються, як особистість. Тобто, не підлеглого, не об’єкт для втілення якихось амбіцій, а як рівного собі.

Поспілкувався з вчителями і перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов. На його думку, найважливіша проблема української освіти зараз у тому, що вона не має попиту в суспільстві.

Сергій Горбачов, перший освітній омбудсмен України:

- У суспільстві не сформоване відчуття, що освіта потрібна, що вона є цінною. І це входить у протиріччя з позицією батьків, які кажуть вчися, вчися. Тобто, вони кажуть, а насправді у суспільстві нема розуміння, що це надзвичайно цінний капітал.

Міні EdCamp у Полтаві пройшов вдруге. Цього разу було більше охочих доповідачів, - каже координаторка НЕ конференції Олена Промська.

Олена Промська, координаторка міні EdCamp Полтава 2020:

- Більше людей, котрі ґрунтовно готувалися створити свою доповідь. Сьогодні у нас на формуванні програми був цілий аншлаг. Вчителі, бажаючі поділитися досвідом зі своїми колегами. Навіть часу не було розподілити для всіх.

На НЕ конференції педагоги з 15 областей України. Серед них вчителька географії однієї зі шкіл Харкова. Говорить, - зацікавити сучасних дітей на уроці краще граючись.

Марина Логвинога, учасниця міні EdCamp Полтава 2020:

- Дуже важко було вибрати якусь одну локацію, тому що дуже багато цікавих експертів, професій них фахівців. Перша локація, яку я відвідала, це Наталія Зима була спікер з Хмельницького. Вона розповідала про школу здорового глузду. Нові тренди в освіті.

Міні EdCamp Полтава 2020 провели у гімназії №17.