У Полтаві з робочим візитом побував заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний

Реформувати освіту. Заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний з робочим візитом відвідав Полтаву. На засіданні у стінах облдержадміністрації він зустрівся із керівниками закладів фахової передвищої освіти області. Там обговорили питання передачі закладів у власність на місцевий рівень .

Єгор Стадний, заступник міністра освіти і науки України:

- В управлінні майна зараз формують документи, де по кожному коледжу в Україні буде інфомація: документи, які є, яких бракує, де «застрягли», телефони тощо. І ми будемо йти за цією табличкою, можливо, доведеться багато кого підштовхувати.
Система професійної освіти фінансуватиметься із бюджету місцевого рівня. Нині ж заклади фінансуються із держбюджету.

Єгор Стадний, заступник міністра освіти і науки України:

 - Вся система професійної освіти буде керуватися і фінансуватися з місцевого рівня. Зобов’язання і повноваження йдуть разом з фінансовим забезпеченням.

Професійну освіту чекає єдина система, - додав Єгор Стадний - тепер виживатимуть найсильніші .

Єгор Стадний, заступник міністра освіти і науки України:

- Ця однаковість, ця паритетність нам потрібна для досить такої простої цілі , нам потрібно, щоб в паритетних умовах виграли найсильніші. Ми беремо на себе зобов’язання забезпечити єдність системи через однакові умови для всіх.

Заступник міністра освіти і науки України зауважив: незабаром відбудеться громадське та парламентське обговорення законопроекту про професійну освіту.