«Ворскла» повернулася з відпустки та почала підготовку до весняної частини сезону

«Ворскла» повернулася з відпустки та почала підготовку до весняної частини сезону. Напередодні команда зібралася на базі, де до 20 січня проводитиме бігові вправи. Окрім цього - заняття в фітнес-клубі. Далі - спаринги, які вже відбуватимуться у Туреччині. Там і буде йти перегляд нових гравців. Про те, які позиції планують підсилити розповів головний тренер Юрій Максимов.

Юрій Максимов, головний тренер ФК Ворскла:

- Найголовніше - ми шукаємо опорників та нападників. Всі інші позиції можемо самі закрити. А це найголовніші позиції, які нас хвилюють серйозно.

Серед когорти футболістів був помічений і потенційний новачок - вихованець полтавського футболу, півзахисник Дмитро Щербак. Він пограв у низці російських клубів, таких як Нижній Новгород, Анжи та Кубань. Останнім часом виступав у аматорському чемпіонаті за СК Полтава. Щодо вже підписаних футболістів, то тренується з командою і нападник Руслан Степанюк. Про адаптацію в команді він розповів.

Руслан Степанюк, гравець ФК «Ворскла»:

- Команда прийняла шикарно. З багатьма перетиналися на футбольному полі. «Ворскла» й славиться гарним колективом. Задачі ставимо самі високі.

Попри те, що команда пішла у відпустку, на передостанній сходинці команда повернулася у хорошому настрої, - говорить капітан ворсклян Володимир Чеснаков.

- Повернулися у чудовому настрої. Скучили за командою, тренуваннями. Хоч вони зараз і без м’яча, що не дуже подобається, але розуміємо, що це теж потрібно. Фітнес - це круто.

Вже 20 січня команда відправиться до Туреччини, де проведе перший повноцінний навчально-тренувальний збір, на якому заплановано чотири спаринги.