Затримали крадіїв

Усього за дві години - з 10-ї по 12-ту 28-го березня в Полтаві, в Ленінському районі спорожніли квартири у кількох будинках. Пані Юлія розповідає - як зазвичай ішла гуляти із дитиною і собакою, а коли повернулася, то двері оселі були відчинені, а замок зламаний.
 Юлія, потерпіла
"В основном пропало с єтой комнаты золото. Денег -то таких не было. И карточка кредитная. Собака первая забежала , не послушалась, не пошла на место. Забежала, проверяла что случилося."

Правоохоронці Ленінського райвідділу спрацювали оперативно. Оточили мікрорайони Поділ, Левада, а також всі можливі виїзди з міста. Розповідають - підозрілий автомобіль з номерними знаками іншої області виявили на одній з автозаправних станцій, водій не зміг приховати свого хвилювання і намагався тікати.Під час обшуку в машині міліціонери виявили чималу кількість ювелірних виробів із золота -беззаперечного доказу причетності обох затриманих до квартирних крадіжок. Хоча вони свою провину не визнають.

 
ТИТР: затриманий
"С Грузии. А здесь я нахожусь на Украине у меня нет просто документов. Задержали. Не первый раз такое вообще случается."
" Но я могу сказать, что я єтого не делал"

ТИТР: затриманий
" У меня? Золото было? Не может быть. У меня не было золота."

ТИТР: Наталія Жовтенко, старший дільничний Ленінського райвідділу міліції міста Полтава
"Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 ст. 185 - крадіжка з проникненням у житло. Санкція даної статті передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі."

Нині вже доведена причетність обох іноземців до скоєння трьох крадіжок в Полтаві.