Полтавці, які проживають у будинку по вулиці Гетьмана, потребують герметизації та гідроізоляції міжпанельних швів будівлі

Потребують ремонту фасаду будинку мешканці по вулиці Гетьмана. Скаржаться, - взимку через щілини - протяги, промокає стеля і стіни. У наслідок - збільшуються витрати на опалення. Восени - з`являється шкідливий грибок.

- У квартирі що своїми силами зробив, те і є, ну ми ж туди не можемо долізти.

Мешканці пояснюють, - капітальний ремонт робили 40 років тому. Зараз будинок потребує герметизації та гідроізоляції міжпанельних швів. А такі роботи, повинні проводитись лише зі сторони фасаду будівлі. Нагадаємо, позиція представників команди Олександра Удовіченка у міській раді, неодноразово озвучена і профільним заступником міського голови з питань ЖКГ Олексієм Чепурком - гроші на ремонт житлового фонду у будинках, де не створені ОСББ виділятися не будуть.

Михайло Озова, мешканець будинку: 

- У нас ОСББ до кінця не створено. Тільки почали створювати, а потім голова правління у нас переїхала у нове місце і прийом передача з ЖЕО не відбулася. Ми платим в ЖЕО і ЖЕО нас повинен обслуговувати. Ну як обслуговує, це уже друге питання.

Любов Дубченко, мешканка будинку: 

- Чому міська рада не хоче допомагати. Тогошо все собі гребуть, по 150 тисяч получають, а нам тротуар не можуть зробити, не балакаючи за шви. Ходимо по коліна у болоті. Старики всі живуть. Нікому ненада.

Мешканці сподіваються, що зима і надалі буде теплою та не сніжною, аби стіни не протікали.