40% сімей Полтавщини одержують державну підтримку під час оплати житлово-комунальних послуг

П’ять мільярдів гривень цього року буде спрямовано на реалізацію всіх державних програм, з них 2,4 мільярда гривень - на надання субсидій і пільг. Нині 40% сімей населення області одержують Державну підтримку під час оплати житлово-комунальних послуг,- повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації. Середній розмір субсидії в опалювальний сезон в області 1200 гривень, розмір пільги залежить від статусу, - розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмила Корнієнко.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА:

- Тобто, найменший розмір пільги одержують у нас діти війни і найвищий це інваліди війни. На реалізацію всіх державних програм у поточному році буде спрямовано 5 мільярдів гривень. Із сказаного 5 мільярда саме 2, 4 мільярда будуть спрямовані на реалізацію вказаних програм, тобто,на надання субсидій і надання пільг.

Також обговорили питання розвитку туризму в регіоні. Директор Департаменту культури і туризму ОДА Валентина Вождаєнко розповіла впродовж 2019 року Департамент презентував чотири нових туристичних маршрути.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА:

- Присвячених Симону Петлюрі, Олександру Довженко, Григорію Сковороді та розвитку вже існуючих таких маршрутів - Гоголівські місця Полтавщини. Окрему сходинку серед туристичних маршрутів Полтавщини займають рекреаційні зони, а саме регіональний ландшафтний парк.

Валентина Вождаєнко додала, - нині найперспективнішими «магнітами» для туристів в області є археологічні пам’ятки.