У Полтаві попрощалися із Заслуженою журналісткою України Раїсою Самойленко

18 січня за межу Вічності пішла Заслужена журналістка України Раїса Самойленко. Вона була ветераном полтавських медіа, у 60-ті роки минулого століття її упізнавали мешканці всієї області. Раїса Самойленко виховала не одне покоління журналістів, була активною та до останнього працювала. Вона очолювала обласне відділення «Книги пам’яті», а також прес-центр Полтавської обласної організації ветеранів. Вшанувати пам'ять Раїси Петрівні прийшли її рідні,колеги та друзі.

- Це була чудова жінка. Вона була почесним ветераном України, вона була членом ради і президії обласної організації ветеранів, очолювала наш прес-центр. Її особисті дописи завжди були направлені на захист соціальних інтересів ветеранів.

- То правда Людина з великої букви,то правда,що з неї потрібно брати приклад. Вона вміла жити дуже гарно,дуже красиво, жінка яку потрібно наслідувати. У неї є чому повчитися.

- Ми понесли велику втрату. Не віриться,що її не стало, у неї був життєвий потенціал ще на довгі роки. Хвороба нажаль забрала. Будемо пам’ятати.

Прощання з Раїсою Самойленко відбулося у Свято-Успенському соборі.