Рівень недовіри полтавців до секретаря міської ради Олександра Шамоти зашкалює

Рівень недовіри полтавців до секретаря міської ради Олександра Шамоти зашкалює

Полтавці недовіряють секретареві Полтавської міської ради Олександру Шамоті. Такі результати опитування соціологічної групи «Polltava», яке проводилось 14-16 січня, з метою визначення оцінки громадянами подій та соціально-економічних процесів у державі (https://www.facebook.com/Polltava-110231760516879/).

Рівень недовіри до секретаря міської ради Полтави Олександра Шамоти сягає 89% (53% не довіряють повністю, 36% - скоріше не довіряють). Довіряють очільнику міста 7%, інші - не мають відповіді на це запитання. Головною причиною недовіри респонденти назвали «високий рівень корупції в органах міської влади» та «відсутність реальних позитивних змін у місті».

Щодо голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, то рівень довіри до нього на рівні 52% (23% повністю довіряють та 29% - скоріше довіряють). Головними причинами довіри до голови ОДА є: «людина з команди Зеленського», «нова людина у владі, без корупційного минулого», «почав викривати корупційні дії попередньої влади».
27% опитаних ще не сформували свого ставлення до нового очільника ОДА. 21% не довіряють йому (8% не довіряють зовсім, 13% - швидше не довіряють).

64,4% опитаних головною проблемою є військовий конфлікт на Сході України.

Важливою проблемою для 59,7% полтавців є тарифи на комунальні послуги. Ще 53,5% турбують низькі пенсії та зарплати.
26% опитаних вважають проблемою хабарництво та корупцію в органах влади. Серед проблем також називали неможливість знайти роботу з гідною зарплатою (22%) корупцію в судах, прокуратурі та поліції (18%), недоступність якісної медицини (16%).